• OUTLET!

Spodnie do pasa model 512A

Spodnie do pasa o zwiększonej wytrzymałości dzięki technice obustronnego zgrzewania szwów. Produkowane z wodoochronnego, antystatycznego i trudnopalnego materiału.

*Niektóre oferowane egzemplarze mogą posiadać nieznaczne defekty mechaniczne, fragmentaryczne zafarbowania lub inne niedoskonałości wizualne. Ewentualne mankamenty nie wpływają na obniżenie właściwości technicznych oraz jakości użytkowania produktu.

Cena katalogowa produktu: 306,27 zł brutto

153,14 zł
Brutto
Kolor: Żółty fluorescencyjny/Granatowy
Rozmiar: 54/L

1

Ilość
Dodaj do listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Spodnie do pasa o zwiększonej wytrzymałości dzięki technice obustronnego zgrzewania szwów. Produkowane z wodoochronnego, antystatycznego i trudnopalnego materiału. Bezpieczeństwo w trakcie pracy w warunkach ograniczonej widzialności zwiększają odblaskowe taśmy. Wygodna guma w pasie z dodatkowym sznurkiem. Użytkownicy docenią również specjalne otwory po bokach, umożliwiające łatwy dostęp do kieszeni odzieży noszonej pod spodniami.

Model sugerowany dla branż: szerokie zastosowanie w przemyśle (platformy wiertnicze, szyby wydobywcze, rafinerie, bazy przesyłu paliw oraz ratownictwo górnicze), drogownictwie, budownictwie, usługach.

1